Biz Kimiz | Novofis

BİZ KİMİZ?

Novofis

Novofis

Vizyonunu doğaya ve insana saygıdan alan NOVOFİS tüm dünyaya katma değer sağlamaya devam etmektedir.

1990

Kuruluş

Firmanın Kuruluşu

1990 yılında Kayseri Sanayi Bölgesinde temeli atılmış ; Tekmosa mobilya 2000 yılında yatırımını Organize Sanayi Bölgesine taşıyarak ,sektörde ve ülkemizde birçok başarılara imza atmıştır.Üretimine ihracat ile hız veren Tekmosa mobilya satış ve pazarlama stratejisini proje ve fonksiyonellik üzerine kurmuştur. Proje , ofis banyo grubunda NOVOFİS markasıyla hizmetine devam etmektedir.

Firma

Hakkında

Firma Hakkında

Tekmosa mobilya Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 kapalı, toplamda 10.000 m2'lik alanda yıllık 1.500.000m2 panel mobilya işleme ve üretim kapasitesinde olup, yaptığı üretimiyle ileri bilgi teknolojisi ve yetenekli iş gücünü birleştiren; Detaylarda oluşturduğu değişiklik ve işlevsellik ile yüksek konfor ve modern çözümler sunarak yaşam kalitenizi artırır.

Vizyon

Misyon

Vizyon & Misyon

Vizyonunu doğaya ve insana saygıdan alan NOVOFİS tüm dünyaya katma değer sağlamaya devam etmektedir. Tasarım ve malzeme olarak en son teknolojik imkanları kullanıyoruz. Bu sayede daima yüksek kalite standartlarında gelişen mobilya üretiyoruz .

Gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğunu yerine getirmek adına, gelişen teknolojiyi ve değişen modayı daima takip ederek yarışıyoruz.

Yalın ve sade çizgilerin, renkli ve desenli öğelerin birleşmesiyle ortaya çıkan tasarımlarda, mobilyalar bir değil birçok amaca hizmet veren araçlar olarak hayatımızda önemli bir yer tutar. Eğer hayatı birazcık kolaylaştırabiliyorsak ne mutlu bizlere....